סדנאות בישול

סדנת בישול לטיני

אני יודעת שאוכל לטיני נשמע כמו משהו מסובך ואקזוטי. אבל, בסדנאות בישול שלי אני מלמדת אתכם שאפשר להכין אוכל לטיני טעים, צבעוני ושמח בקלות, במטבח הפרטי שלכם ואפילו עם חומרי גלם שניתן להשיג בארץ. הסדנאות בישול שלי הן אינטימיות ומשלבות למידה והתנסות, כל אחד לפי רצונו. בסוף הסדנה נשב לאכול את מה שבישלנו. בזמן הסדנה מוגשת שתיה קלה וחמה, קוקטייל ונשנושים לטיניים. כמובן שניתן להזמין סדנאות פרטיות לימי הולדת, גיבוש ושמחות אחרות והכל בהתאמה אישית. הסדנאות מועברות במושב ציפורי. ניתן גם להזמין סדנה הביתה.

מה עושים בסדנה?

בתחילת הסדנה אספר לכם על האוכל הלטיני, על המטבחים השונים וההבדלים בינהם. נדבר על המנות שנכין בסדנה, מה מיוחד בהם, איזה חומרי גלם משתמשים בדרום אמריקה ואיפה ניתן להשיג אותם בארץ. הסדנה היא סדנה מעשית, כולם משתתפים בהכנת האוכל אבל, אם מישהו לא רוצה הוא מוזמן לשבת וללמוד דרך צפיה בלבד. בסיום הסדנה, תסבו לשולחן, אמזוג לכם יין לטיני טעים ותאכלו את האוכל שהכנתם. בסיום הארוחה יחכה לכם קינוח לטיני מושחת במיוחד.

איזה סוגי סדנאות קיימות?

אני מעבירה מספר סוגים של סדנאות בישול: סדנה לטינית בסיסית, סדנה לטינית בסיסית צמחונית, סדנה מקסיקנית, סדנה ללא גלוטן, סדנת קוקטיילים וטאפסים.  בנוסף אפשר לבנות סדנה שמותאמת בדיוק לצרכים שלך עם מתכונים מיוחדים לסדנה.

פרטים חשובים:

כמה משתתפים בסדנה?

הסדנה מיועדת לקבוצות שמתארגנות מראש, החל מ-2 ועד 10 משתתפים.

איפה מתקיימת הסדנה?

הסדנה מתקיימת בביתי בציפורי, יש אפשרות גם לסדנה במיקום אחר.

מה משך הסדנה

הסדנה אורכת כ 3.5 – 3 שעות

הרשמו כאן לסדנה

לא רוצים לפספס מתכון חדש? הרשמו עכשיו לקבלת המתכון ישירות למייל שלכם

לוגו

רוצים לקבל את המתכון הבא ישירות למייל שלכם?

× אשמח לשמוע ממך בוואטסאפ